Hakkımızda

Sektörde 14 Yıllık Tecrübesiyle Bayi ve Müşterilerinin Hizmetinde.

Faaliyetine 2006 Yılında Başlayan Ermak Sağlık, Edindiği Tecrübe ile Rakiplerine Oranla Hep Bir Adım Önde İlerlemektedir. Ermak Sağlık Olarak 14 Yılı Aşkın Süredir, Sektörde Yurt içinde ve Yurt Dışında Ürünlerimizi Perakende Optik Mağazaları ve Dünya Geneli ise Distribütörlükler Aracılığıyla Nihai Tüketiciler ile Buluşturuyoruz.

Ürün Tasarımlarında Daima İnnavassyonu Ön Planda Tutarak Faaliyet Gösteren Ermak Sağlık, Günümüzde Bu Başarısını Ürün Kalitesine Doğru Orantılı Olarak İleriye Taşımaktadır.

Ermak Sağlık Olarak, Bünyemizde Çalışan Genç Kadromuz ile İthalat, İhracat ,Satış Pazarlama ,Teknik Servis ve Ar-Ge Faaliyetlerini Yürütmekdeyiz.

Ermak Sağlık, Güneş Gözlüğü ve Optik Gözlük Pazarında Bünyesinde Bulundurduğumuz ve Lisans Hakkına Sahip Olduğumuz Bir Çok Uluslararası Markanın Yanında Distribütörlüğünü Yaptığımız Prestiji Dünya Markalarını Türkiye ve Bir Çok Ülke Pazarında Satışını Gerçekleştirmekteyiz.

Kuruluşumuzdan İtibaren Sürdürdüğümüz Kararlı ve İstikrarlı Büyüme Sürecinde Optik Sektöründe Faaliyet Gösteren Tüm Meslektaşlarımıza Bizlerle Beraber Olmalarından ve Büyüme Sürecinde Bize Olan Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz.

0
Marka Sayısı
0
Sektördeki Hizmet Yılı
0
Bayi Sayısı

Birbirinden değerli ve seçkin
bayi ağımıza katılın

……

……..

…..

Web       : http://ermaksaglik.com/

Mail       : info@ermaksaglik.com

Telefon :  +90 (242) 334 19 60

Adres     : Beşkonaklılar Mahallesi Kırçiçeği Caddesi Şirazi Sitesi A3 blok No:32 A3 /11 Kepez/ANTALYA

"Ermak Sağlık, Dünyanın seçkin markalarını, tarzına ve şıklığına güvenen müşteriler ile buluşturur !"

Bayimiz olmak için hemen Başvurun